Maisto tiekimas

Siekdami išlikti konkurencingais rinkoje bei geriausiai patenkinti savo klientų poreikius, nuolatos ieškome naujovių ir plečiame asortimentą. Šiuo metu mūsų asortimente jau yra daugiau nei 2400 prekių pavadinimų. Asortimento prekės, pasitelkiant profesionalius vadybininkus, yra pateikiamos klientui kitą dieną po užsakymo. 


Mes tiekiame maisto produktus:


HoReCa sektoriui

Mūsų atsakingas požiūris į klientus, inovatyvūs sprendimai ir pačių aukščiausių standartų siekimas ne tik užtikrina lyderiaujančias pozicijas rinkoje, bet ir garantuoja nuolatinį Horeca sektoriaus klientų augimą. Mes teikiame paslaugas jau daugiau nei 1000-iui Horeca klientų - restoranų, viešbučių bei kitų maitinimo įstaigų. Tarp mūsų klientų galima rasti tokius restoranų tinklus kaip Talutti, Grill London, Pizza Jazz, Delano, taip pat viešbučius – Grand SPA Lietuva, Best Baltic Hotels, Viešbutis Lietuva, Royal SPA Residence ir kt. Būtent nuolatinis bendradarbiavimas su aukštos kokybės siekiančiais klientais, skatina ir mus pačius dar labiau tobulinti techninius sprendimus bei teikiamų paslaugų kokybę. Mes nuolatos ieškome naujovių bei plečiame savo asortimentą, norėdami Jums padėti užtikrinti įsimintiną maitinimo patirtį savo klientams

Viešosioms įstaigoms, valstybinėms institucijoms

Mūsų įmonė daug dėmesio skiria produktų kokybei. Asortimente galima rasti ekologiškų, veganiškų ar vaikų maitinimui tinkančių produktų. Visi produktai yra kruopščiai patikrinami iki kol patenka į mūsų sandėlius. Be to, mūsų sandėliai yra įrengti, remiantis naujausiomis technologijomis, kurios padeda užtikrinti kiekvienam produktui reikalingą laikymo temperatūrą. Atsižvelgiant į tai, su mumis noriai bendradarbiauja darželiai, mokyklos, ligoninės bei kitos valstybinės įstaigos.

Parduotuvėms, prekybos tinklams

Bidfood Lietuva ypatingą dėmesį skiria ne tik maisto produktų kokybei bet ir plačiai pasirinkimo galimybei. Stengiantis patenkinti prekybos tinklų ir parduotuvių lūkesčius, mūsų siūlomas produktų asortimentas yra itin platus: didelis žuvies bei jūros gėrybių iš įvairių pasaulio šalių pasirinkimas, lašiša, mėsos produktai, šaldyti duonos gaminiai, šaldytos daržovės ir vaisiai, ypač platus bakalėjos produktų asortimentas, pradedant aukščiausios kokybės aliejais, klientų pripažinimo sulaukusiais sūriais ir baigiant pomidorų pastomis, įvairiais padažais bei prieskoniais, taip pat siūlome vis labiau besiplečiančius saldumynų bei ledų asortimentus. Maisto produktus tiekiame tokiems prekybos tinklams kaip Maxima, IKI, Rimi, Norfa, Šilas, Aibė ir kt.

Reikia pagalbos?

Klientų aptarnavimo linija
darbo dienomis 8-17 val:
8 658 20 000
  •  Naujų klientų registravimas?
  •  Užsakymų priėmimas
  •  Informacija apie sąskaitas
  •  Pagalba kitais klausimais
Šioje svetainėje naudojami būtini jos veikimui slapukai. Kiti slapukai naudojami tik jums sutikus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Privatumo politika.