Logistika ir distribucija

Papildomai prie pagrindinės veiklos įmonė atlieka dar ir kitas paslaugas. Viena iš jų – kitoms įmonėms teikiama techninės logistikos paslauga maisto tiekimo srityje.

Dalis mūsų partnerių įmonių turi savo pardavimų padalinius, bet naudojasi mūsų sandėlių ir produktų pristatymo į pardavimo vietas paslaugomis. Dalį pardavimų ir pilną logistikos paslaugų paketą atliekame kitoms įmonėms. Kiekviena paslauga yra pritaikoma individualiems klientų pageidavimams. Logistikos paslaugas įmonė teikia visais temperatūros režimais (–18°C; +2°C – +6°C ir +22°C).

Ši paslauga teikiama ir dėl to, kad įmonė turi stiprią vadybininkų komandą prižiūrinčią mūsų prekes jau pardavimo vietose visose Baltijos šalyse. Ši vadybininkų komanda suorganizuota efektyviai ir optimaliai prižiūrėti esamą platų įmonės produktų asortimentą daugybėje aptarnaujamų parduotuvių. 

UAB „Bidfood Lietuva“ taip pat teikia ir sandėliavimo paslaugas. Įmonės sandėliai randasi didžiuosiuose Lietuvos ir Latvijos miestuose – Kaune bei Rygoje. Šie miestai pasirinkti, nes jie yra strateginiai šalių transporto ir logistikos centrai. Sandėliai atitinka visus aukščiausius kokybės standartus, sandėliavimo procesai yra tobulinami ir automatizuojami. Įmonė Lietuvoje 2019 metų balandžio mėnesį persikėlė į naują distribucinį centrą Kauno raj. Ramučių km. Erdvės g. 47. Naujas distribucinis centras  yra 1,7 ha sklype, jo plotas 6700 m2, sandėliuojamų palečių skaičius 6700. Siekiat išlaikyti  produktų kokybę visoje tiekimo grandinėje distribuciniame centre yra įrengti  4 temperatūrinių sandėliai: -25°C užšaldytiems produktams, +10°C - +20°C sausiems produktams, bei atvėsintiems produktams 0 - +2°C, +2 - +6°C, pakrovimo rampoje visada išlaikoma temperatūra +4 - +7°C. Latvijoje bendras sandėlių plotas sudaro per 1400 m2 ploto, iš kurio 480 m2 ploto sudaro -18°C temperatūrinio režimo sandėliai, 300 m2 ploto užima žuvies perdirbimo cechas.

Įmonės automobilių parką iš viso sudaro 25 sunkvežimiai.

Dėl detalesnės informacijos apie logistikos paslaugas prašome kreiptis į logistikos vadovą Elvį Tartilą el. paštu elvis.tartilas@bidfood.lt

Reikia pagalbos?

Klientų aptarnavimo linija
darbo dienomis 8-17 val:
8 658 20 000
  •  Naujų klientų registravimas?
  •  Užsakymų priėmimas
  •  Informacija apie sąskaitas
  •  Pagalba kitais klausimais
Šioje svetainėje naudojami būtini jos veikimui slapukai. Kiti slapukai naudojami tik jums sutikus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Privatumo politika.