Apie įmonę

Įmonės Bidfood Lietuva istorija Lietuvoje prasideda 1994 m., kai buvo atidaryta pirmoji įmonė Kaune. Įgytos žinios ir patirtis sudarė galimybes plėstis, tad 2009 m. pradėjome savo veiklą Latvijoje,o 2010 m. ir Estijoje. Šiose šalyse suburtos kvalifikuotos vietinės vadybos komandos.

Lietuvoje lyderiaujame maisto produktų platintojų mažmeniniame, didmeniniame ir Horeca sektoriuose. Šiuo metu rimtai siekiame užimti analogiškas pozicijas Latvijoje ir Estijoje. Mūsų pagrindinis tikslas - tapti kompanija-lydere savo srityje.

Nowaco prekinis ženklas yra antrasis tarp labiausiai žinomų šaldytų žuvų prekinių ženklų. Šalia savo kitų prekinių ženklų - NowaMeat, Nowaco Exclusive ir Nowaco Horeca Exclusive, mes atstovaujame daugeliui tarptautinių prekinių ženklų, kurie pasitiki mūsų gebėjimu tiekti geriausią produktų ir paslaugų paketą. Šiuo metu savo asortimente turime apie 2400 prekių pavadinimų. Atsižvelgiant į naujausias tendencijas bei stengiantis patenkinti savo klientų poreikius, asortimentas yra nuolat plečiamas. Prekės, į pagalbą pasitelkiant profesionalius vadybininkus, yra pateikiamos klientui kitą dieną po užsakymo. Taip užtikriname aukščiausios klasės paslaugą.

Mūsų produkcijos kokybė yra užtikrinama visose grandyse: nuo gamintojo iki kliento. Su dauguma mūsų tiekėjų mes dirbame jau daug metų. Visi produktai yra kruopščiai patikrinami iki kol patenka į mūsų sandėlius. Užjūrio produktų iš Pietų Amerikos ir Azijos kokybė tikrinama dar prieš išsiunčiant krovinį ten dirbančių mūsų kokybės specialistų. Be to, nuosavas transporto parkas ir patikimi logistikos partneriai užtikrina lankstų prekių tiekimą visame Pabaltijyje.

Bidfood Lietuva yra Bidcorp Group narė (plačiau apie Bidcorp Group  www.bidfood.com), kuri yra viena iš svarbiausių maisto produktų tiekimo kompanijų visame pasaulyje -  tai garantuoja, kad mes siekiame pačių aukščiausių standartų visose mūsų darbo srityse.

2019 m. „Bidfood Lietuva“ iš nuomojamų patalpų persikėlė į naują sandėlių, šaldytuvų ir administracinių pastatų kompleksą Ramučių logistikos parke. Centras įsikūręs 1,7 ha sklype, šalia automagistralės A1. Naujieji sandėliai įmonei atvėrė kur kas daugiau galimybių plėtrai. Šiuo metu aktyvių parduodamų produktų skaičius yra 2400 produktų, tačiau sandėliuose galima talpinti 5000 – 7000 produktų asortimentą. Sandėliuose telpa daugiau nei 6700 palečių, sandėliavimo aukštis yra 5 paletinės vietos. Esant poreikiui, sandėliavimo plotai galėtų būti padidinti ~30 %.

Reikia pagalbos?

Klientų aptarnavimo linija
darbo dienomis 8-17 val:
8 658 20 000
  •  Naujų klientų registravimas?
  •  Užsakymų priėmimas
  •  Informacija apie sąskaitas
  •  Pagalba kitais klausimais
Šioje svetainėje naudojami būtini jos veikimui slapukai. Kiti slapukai naudojami tik jums sutikus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Privatumo politika.