Lojalumo programa

Pristatome Jums Bidfood lojalumo programą. Nuo šio pirkdami specialiu lojalumo ženklinimu pažymėtas prekes per MyBidfood.lt sistemą Jūs kaupsite lojalumo taškus, kuriuos galėsite išsikeisti į įvairius prizus. 

Kiekvieną ketvirtį Jūs gausite katalogą su karščiausiais lojalumo programos pasiūlymais kurie galios visą ketvirtį, todėl Jums bus patogu įsitraukti norimus produktus į savo meniu asortimentą.

Lojalumo programa vyksta visus metus, todėl turėsite laiko sukaupti reikiamą kiekį taškų norimiems lojalumo programos prizams. 

 

Lojalumo programos prizai


Taškus galite panaudot perkant prekes per myBidfood.lt 

Dovanų kuponai - įsigyti prekių iš mūsų partnerių!

Arba savo sukauptus taškus galite paaukoti Rimanto Kaukėno pararamos fondui

Kaip dalyvauti lojalumo programoje?


Jums prireiks MyBidfood.lt paskyros (lojalumo programoje dalyvauja tik prekės parduodamos per MyBidfood sistemą). Jeigu dar neturite savo MyBidfood paskyros - susisiekite su savo Bidfood vadybininku arba užsiregistruokite savarankiškai per www.mybidfood.lt

Norint dalyvauti lojalumo programoje jums reikės pasirašyti Bidfood lojalumo sutartį, ir Jūs jau mūsų programos dalyvis! 

Visas lojalumo programos taisykles ir sąlygas rasite www.mybidfood.lt .

 

                                         

Reikia pagalbos?

Klientų aptarnavimo linija
darbo dienomis 8-17 val:
8 658 20 000
  •  Naujų klientų registravimas?
  •  Užsakymų priėmimas
  •  Informacija apie sąskaitas
  •  Pagalba kitais klausimais
Šioje svetainėje naudojami būtini jos veikimui slapukai. Kiti slapukai naudojami tik jums sutikus. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Privatumo politika.