Prekių ženklai

Mes atstovaujame daugeliui tarptautinių prekinių ženklų, kurie pasitiki mūsų gebėjimu tiekti geriausią produktų ir paslaugų paketą. Su dauguma partnerių sklandžiai bendradarbiaujame jau eilę metų.

Bonduelle Baltics

"Bonduelle“ yra atsakingas šaldytų ir konservuotų daržovių gamintojas, siekiantis, kad augalinės mitybos nauda ir malonumas taptų prieinami kuo platesniam žmonių ratui. Būdama „arti žemės“, „Bonduelle“ pirmenybę teikia ilgalaikei vizijai, o tvari plėtra yra jos verslo strategijos dalis. Unikalią praktinę patirtį žemės ūkio pramonės srityje sukaupusi grupė turi 57 gamybos vietas ir augimvietes, tad daržoves augina geriausiai šiam tikslui tinkančiose vietose ir stengiasi, kad jos būtų kuo arčiau klientų.

Nestle

Nestle - didžiausia maisto gamybos kompanija, turinti daugiau nei 2000 prekės ženklų, daugiau nei 150 metų savo veiklą vykdanti tarptautinė kompanija, kuri siekia būti pirmaujančia pasaulyje kokybiško maisto, sveikata bei sveikatingumu besirūpinančia maisto produktų gamintoja. Didižiausią dėmesį įmonė skiria produktų kokybei, naudai vartotojams ir bendruomeniškumui. Kompanija yra gerai žinoma ledų gamintoja, turinti platų  asortimentą, kuriame galima rasti latte kavos, kakavinių, aviečių, si pistacijomis ir dar daug kitokių skonių ledų, atitinkančių tiek vaikų, tiek suaugusiųjų skonį.  

Orkla

UAB Orkla Foods Lietuva prekių krepšelį sudaro daugiau kaip 130 skirtingų produktų, kurie pažymėti SUSLAVIČIAUS, FELIX, SPILVA, ABBA, VITANA, GUTTA, PAULUNS ir kitais prekiniais vardais. SUSLAVIČIAUS prekinio vardo kečupas ir garstyčios yra vienos iš populiariausių Lietuvoje jau daugelį metų. Jau daugiau nei du dešimtmečius įmonė sėkmingai dirba kaip greito apyvartumo prekių platintoja. UAB Orkla Foods Lietuva priklauso vienai iš didžiausių maisto pramonės grupių Šiaurės ir Rytų Europos šalyse „Orkla ASA“ ir yra jos atstovė Lietuvoje.

Unilever

Unilever - jau daugiau nei 130 metų veiklą vykdanti tarptautinė kompanija, veikianti daugiau 180 pasaulio šalyse. Įmonė užsiima maisto produktų, higienos ir sveikatos produktų gamyba. Unilever tikslas yra gerinti vartotojų gyvenimo kokybę, siūlant aukštos kokybės naudingus produktus žmogui ir aplinkai, kurie leistų sveikai maitintis ir rūpintis savo bei aplinkinių gerove. Kompanija ne tik turi didelį maisto produktų asortimentą, bet taip pat pateikia ir nemažai įvairių būdų, leidžiančių juos panaudoti maisto gamyboje kuriant naujus receptus ir atrandant naujus skonius. 

Lamb Weston

"Lamb Weston" yra pasaulyje pirmaujantis prekės ženklas tiekiantis bulvių produktus ir parduodantis daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje.  Ir kaip viena iš pirmaujančių pasaulyje šaldytų bulvių produktų bei užkandžių, jie dirba nenuilstamai, siekdami pasiūlyti aukščiausio lygio produktus ir paslaugas.

Lantmannen Unibake

Lantmannen Unibake  yra antras pagal dydį konditerijos ir duonos gamintojas Europoje, valdantis 37 kepyklas visame pasaulyje. Jie prekiauja savo kategorijose pirmaujančiais šaldytais ir šviežiais konditerijos gaminiais mažmeninės prekybos bei maitinimo paslaugų rinkose daugiau nei 60 šalių. Jų tikslas – paversti duoną pelningu verslu, siūlant mūsų klientams aukštos kokybės produktus ir novatoriškus sprendimus, pagrįstus jų patirtimi ir aukščiausiais saugos standartais.

Moguntia

Moguntia yra viena seniausių ir didžiausių prieskonių gamintoja Europoje, kuri jau daugiau kaip 100 metų specializuojasi maisto produktų gamybos ir prekybos sektoriuje. Kompanija orientuojasi į aukščiausios kokybės produktus, kuriuos galima lengvai paruošti, išlaikyti skonio savybes ir atitikti kiekvieno vartotojo poreikius. Įmonė siūlo ne tik įvairius prieskonius, bet ir prieskonių mišinius, marinatus, ekstraktus ir kitus prieskoninius priedus, leidžiančius pagardinti bet kokį patiekalą. 

Mccain

"McCain" veikia šešiuose žemynuose, kuriuose, dirba su viso pasaulio žemdirbiais ir kasmet naudoja daugiau kaip 6,5 milijonų tonų bulvių. "McCain" gaminius galima rasti tūkstančiuose restoranų ir prekybos centrų šaldiklių daugiau nei 160 šalių. Viena iš trijų keptų gruzdintų bulvyčių porcijų  pasaulyje yra "McCain" produktas. 

Inter Europol

Kepykla "Inter Europol" yra pirmoji Lenkijos kepykla, kurioje siūloma daugybė tradicinių, šveicariškų, prancūziškų arba daniškų kepinių, pagamintų pagal naujausias technologijas. Jie nuolat plečia savo pasiūlymus, kad atitiktų įvairių klientų skonį. Jie nuosekliai vysto įmonės kepimo sektorių, siekdami tobulinti technologijas, gerbti tradicines vertybes ir saugoti naturalią aplinką.

Arco

Arco - tai vardas žinomas dėl savo kokybės. Tai yra vienas populiariausių prekinių vardų Italijoje kuris yra žinomas dėl savo kainos-kokybės santykio. Arco produkcijos linijoje rasite visą asortimentą kuris naudojamas Italijos virtuvėje.

FUDO

UAB „FUDO“ yra viena didžiausių Lietuvos ir viso Pabaltijo regiono įmonių, kuri dirba miško gėrybių versle nuo 1997 metų. Jie tiekia tik geriausias miško uogas bei grybus.

Reketukas

UAB Reketukas profesionaliai specializuojasi sūriuose iš visos Europos. Pabaltijo klientai yra supažindinami su seniausiais, žinomiausiais ir giliausias tradicijas išlaikiusiais sūriais. Savo produkciją importuojame iš Olandijos, Prancūzijos, Belgijos, Danijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Ispanijos, Šveicarijos, Graikijos, Bulgarijos ir kitų Europos šalių.

Baltic Larus

„Baltic larus” – nedidelė, bet veržli, iniciatyvi ir inovatyvi įmonė. Pirkėjus galime užtikrinti, kad prekinių ženklų „Lapino puota“ bei „KITCHEN me“ produkcija atitinka griežčiausius keliamus kokybės reikalavimus. „KITCHEN me“ asortimente – beveik 30 mėsos gaminių iš aukščiausios kokybės jautienos, triušienos ir antienos. Tai patogiai, kiekvienam tinkamais kiekiais supakuoti gaminiai, paruošti keliauti tiesiai ant viryklės ar kepsninės. Rūpestingai tikrų virtuvės profesionalų parinkti prieskoniai ir subalansuotas brandinimas „KITCHEN me“ mėsos produktams suteikia išskirtinį skonį.

Rukola

UAB „Rukola“ yra viena pirmaujančių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, kuri specializuojasi importuodama bei išpilstydama griežtus kokybės standartus atitinkantį maistinį augalinį aliejų ir yra pelniusi prekybos tinklų bei didžiųjų maisto gamintojų pripažinimą. Kruopščiai atsirinkdami tiekėjus ir tikrindami kokybę kiekviename gamybos etape, galime užtikrinti itin aukštą mūsų galutinės produkcijos kokybę.

Délifrance

"Délifrance" yra  įmonė gaminanti  "Prancūziško stiliaus" duonos produktus ir tiekianti į  daugiau nei 50 šalių penkiose kontinentose. Nuo pat pradžių jie gamina ir platina produktus, įkvėptus senų prancūzų "know-how". Jie parduoda šiek tiek Prancūzijos visame pasaulyje, nepamirštant pritaikyti ją kiekvienai šaliai, kultūrai ir klientams.

Pasfrost

Pasfrost yra vienas pirmaujančių aukštos kokybės šaldytų daržovių gamintojų Europoje, įkurtas ir sėkmingai veikiantis jau 35 metus.  Įmonė vykdo veiklą Vakarų Flandrijoje, Belgijoje. Šis regionas gaminamoms daržovėms suteikia viską kas gali būti geriausia sveikų ir skanių daržovių augimui- jūrinį klimatą, derlingą žemę ir kelių kartų ūkininkų agronomijos žinias. 

Ardo

Ardo visame pasaulyje tiekia aukštos kokybės šaldytus daržoves, prieskonius ir vaisius. Ardo veiklą vykdo tvariai, su pagarba darbuotojams, klientams ir aplinkai. Jie kruopščiai saugo brangias gamtos dovanas naudodamiesi integruotu augimviečių, šaldymo įrenginių, saugyklų centrų, pakavimo įrengimų tinklu, tinkama logistika, kokybės kontrole ir solidžiais, bei patikimais prekybos partneriais Baltijos šalyse.

Hottlet Frozen Foods

Hottlet Frozen Foods yra EPIC ir EPIC Select prekės ženklų tiekėjas, turintis 40 metų tradiciją tiekiant puikias jūros gėrybes iš viso pasaulio. Didžiausias dėmesys skiriamas produktų kokybei ir puikiam aptarnavimui, kuriuo klientas gali mėgautis.

Reikia pagalbos?

Klientų aptarnavimo linija
darbo dienomis 10-20 val:
8 658 20 000
  •  Naujų klientų registravimas?
  •  Užsakymų priėmimas
  •  Informacija apie sąskaitas
  •  Pagalba kitais klausimais