Logistika ir distribucija

Papildomai prie pagrindinės veiklos įmonė atlieka dar ir kitas paslaugas. Viena iš jų – kitoms įmonėms teikiama techninės logistikos paslauga maisto tiekimo srityje.

Dalis mūsų partnerių įmonių turi savo pardavimų padalinius, bet naudojasi mūsų sandėlių ir produktų pristatymo į pardavimo vietas paslaugomis. Dalį pardavimų ir pilną logistikos paslaugų paketą atliekame kitoms įmonėms. Kiekviena paslauga yra pritaikoma individualiems klientų pageidavimams. Logistikos paslaugas įmonė teikia visais temperatūros režimais (–18oC; +2oC – +6oC ir +22oC).

Ši paslauga teikiama ir dėl to, kad įmonė turi stiprią vadybininkų komandą prižiūrinčią mūsų prekes jau pardavimo vietose visose Baltijos šalyse. Ši vadybininkų komanda suorganizuota efektyviai ir optimaliai prižiūrėti esamą platų įmonės produktų asortimentą daugybėje aptarnaujamų parduotuvių. 

UAB „Bidfood Lietuva“ taip pat teikia ir sandėliavimo paslaugas. Įmonės sandėliai randasi didžiuosiuose Lietuvos ir Latvijos miestuose – Kaune bei Rygoje. Šie miestai pasirinkti, nes jie yra strateginiai šalių transporto ir logistikos centrai. Sandėliai atitinka visus aukščiausius kokybės standartus, sandėliavimo procesai yra tobulinami ir automatizuojami. Lietuvoje įmonė turi: 620 m2 ploto netemperatūrinio rėžimo sandėlių, 170 m2 ploto +0oC – +6oC temperatūrinio režimo sandėlių bei 950 m2 ploto -18oC temperatūrinio režimo sandėlių. Latvijoje bendras sandėlių plotas sudaro per 1400 m2 ploto, iš kurio 480 m2 ploto sudaro -18oC temperatūrinio režimo sandėliai, 300 m2 ploto užima žuvies perdirbimo cechas.

Įmonės automobilių parką iš viso sudaro 22 sunkvežimiai.

Šiuo metu UAB „Bidfood Lietuva“ statosi naujus sandėlius Kaune, Ramučiuose, kurie turėtų būti baigti 2019 m. pavasarį. Nauji sandėliai bus ne tik inovatyviai suplanuoti, technologiškai modernūs.

Dėl detalesnės informacijos apie logistikos paslaugas prašome kreiptis į logistikos vadovą Elvį Tartilą el. paštu elvis.tartilas@bidfood.lt

Reikia pagalbos?

Klientų aptarnavimo linija
darbo dienomis 8-18 val:
8 658 20 000
  •  Naujų klientų registravimas?
  •  Užsakymų priėmimas
  •  Informacija apie sąskaitas
  •  Pagalba kitais klausimais